Small Value Procurements


Reset

Call For Tender: Blerje ( Furnizim + Vendosje ) e Sherbimeve profilaktike (vaj, filtra) per automjetet e ISHP-së
  • Contracting Authority: Instituti i Shendetit Publik Tirane
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 13:00
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 13:00
  • |
  • Tender Number: REF-98391-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: blerje derrase per ura
  • Contracting Authority: Bashkia Memaliaj
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 10:30
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 10:30
  • |
  • Tender Number: REF-98393-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Blerje tapet bari artificial dhe materiale për kënd lojrash Babrru dhe kopshti Murat Toptani.
  • Contracting Authority: Ndermarrja e Gjelberimit dhe Mirembajtjes se Varrezave Publike Bashkia Kamez
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 11:00
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 11:00
  • |
  • Tender Number: REF-98383-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe të përgjithshme”.
  • Contracting Authority: Drejtoria Vendore e Policise Diber
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 10:30
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 10:30
  • |
  • Tender Number: REF-98382-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Blerje siguracioneve mjetesh
  • Contracting Authority: Drejtoria Vendore e Policise Diber
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 10:30
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 10:30
  • |
  • Tender Number: REF-98378-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Blerje sherbimi mbikeqyrje punimesh ndertimit (Ndertim Depo Armatim Municioni, Pajet, Bize)
  • Contracting Authority: Reparti Ushtarak Nr.1001 Komanda e Forces Tokesore Tirane
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 10:00
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 10:00
  • |
  • Tender Number: REF-98374-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Shpenzime grumbullimi & shkatërrim mbetjesh.
  • Contracting Authority: ALBTrace CO
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 10:00
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 11:00
  • |
  • Tender Number: REF-98375-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: “Blerje dhe instalimi i kamerave të reja të teknollogjisë ANPR”
  • Contracting Authority: Drejtoria e Pergjithshme e Doganave
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 10:00
  • |
  • Close Date: 03-09-2026 Time : 10:00
  • |
  • Tender Number: REF-98372-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Blerje materiale hidraulike
  • Contracting Authority: Bashkia Devoll
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 09:30
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 09:30
  • |
  • Tender Number: REF-98367-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No
Call For Tender: Mjete didaktike
  • Contracting Authority: Zyra Vendore Arsimore Kukes
  • |
  • Open Date: 01-09-2026 Time : 11:00
  • |
  • Close Date: 02-09-2026 Time : 11:00
  • |
  • Tender Number: REF-98369-09-01-2026
  • |
  • Has Lots: No
  • |
  • Is Canceled: No
  • |
  • Suspended: No

Page 1 from 1618


© Public Procurement Agency 2026 - All rights reserved. This electronic system is maintained by: ATD - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION LTD